ÇEVRİMİÇİ İŞLEMLERÖZEL EĞİTİM KURUMLARI EFKM’DE BULUŞUYOR

ETO üyesi özel eğitim kurumları Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin ev sahipliğinde ve Eskişehir 3. Kitap Fuarı’yla eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Eskişehir Özel Eğitim Kurumları Tanıtım Günleri’nde stant açarak hem hedef kitlesiyle buluşacak hem de kurumlarını tanıtacak.

 

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin sektörel gelişimlerine katkı sağladığı iş etkinliklerine bir yenisini daha ekleyecek. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi (EFKM) ETO iş birliğinde Eskişehir Özel Eğitim Kurumları Tanıtım Günleri düzenleyecek. Eskişehir 3. Kitap Fuarı’yla eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Eskişehir Özel Eğitim Kurumları Tanıtım Günleri’nde, Eskişehir Ticaret Odası üyesi özel okullar (kolejler), anaokulları, kreşler, dil kursları, rehabilitasyon merkezleri, kişisel gelişim kursları, özel öğretim kursları, sürücü kursları ile her türlü özel eğitim kuruluşları bir araya gelecek.

 

Veliler ve öğrenciler çok sayıda okula tek mekanda ulaşacak

 

27 – 28 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Eskişehir Özel Eğitim Kurumları Tanıtım Günleri’nde ETO üyesi özel okullar ve eğitim kurumları açtıkları stantlarla hem hedef kitlesiyle buluşacak hem de kurumlarını tanıtma imkanı bulacak. Eskişehir 3. Kitap Fuarı’yla eş zamanlı olarak ve ilk kez düzenlenecek olan Eskişehir Özel Eğitim Kurumları Tanıtım Günleri sayesinde veliler ve öğrenciler, çok sayıda okul yöneticisiyle ve temsilcisiyle aynı günde ve tek bir mekanda görüşme imkanı bulacak. Bu sayede veliler ve öğrenciler okulların sunduğu imkanlar ve kariyer fırsatları hakkında okul yöneticilerden kolaylıkla bilgi alacaklar.

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.
KVKK Aydınlatma Metinleri