ÇEVRİMİÇİ İŞLEMLERETO AKADEMİ

Odamız tarafından üyelerimizin gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile 2012 yılında faaliyet göstermeye başlayan ETO Akademi her geçen gün biraz daha büyüyor. 8 yıl içerisinde düzenlediği 700’ün üzerinde eğitim programı ile 35.000’den fazla kişiyi eğitimle buluşturan ETO Akademi bugün 5 farklı başlıkta çalışmalarına devam ediyor.

 

KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ

Üye firma çalışanlarımız kendini tanıması, yetkinliklerini belirlemesi ve eksik olduğunu düşündüğü alanlarda kendini geliştirmeleri için geniş bir yelpazede düzenlediğimiz kişisel gelişim seminerleri ücretsiz olarak geniş kitlelerin katılımı ile gerçekleşmektedir.

KURUMSAL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Üyelerimizin iş hayatlarında yüksek meslek standartlarına ulaşması açısından derinlemesine bilgi sunmak amacıyla tasarlanmış iki günlük eğitim programları ile pazarlamadan finansa, satıştan insan kaynaklarına, bilişimden muhasebeye birçok alanda tam gün süren eğitimler düzenlenmekte, 30 kişi ile sınırlanan bu eğitimlerde firma temsilcilerinin öğrendikleri bilgileri firmalarında uygulamaları amaçlanmaktadır.

TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ ALANLARDA ÇALIŞANLARIN MESLEKİ EĞİTİMLERİ

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında 2013 yılından itibaren tehlikeli ve çok tehlikeli işyerlerinde faaliyet gösteren personelin mesleki eğitim alması zorunla hale gelmiştir. Odamız ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle 40 saat süren mesleki eğitimler artık Odamız tarafından gerek eğitim salonlarımızda gerek üyelerimiz işyerlerinde gerçekleştirilmekte, eğitim sonunda kursiyerlerimize MEB onaylı sertifikalar verilmektedir.

HİJYEN EĞİTİMLERİ

05 Temmuz 2013 tarih ve 28698 sayılı resmi gazetede yayımlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliğine göre gıda sektörü başta olmak üzere insan sağlığını yakından ilgilendiren pek çok sektör çalışanı için hijyen eğitimi almak zorunlu tutulmuştur.
2014 yılından beri Odamızda düzenlenen Hijyen Eğitimleri ile 15.000’i aşkın kişiye MEB onaylı, ömür boyu geçerli hijyen sertifikası verilmiş olup, verilmeye de devam edilmektedir.

 

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından fazlasıyla önemsenen ve Mesleki Yeterlilik Kuruluşu çatısı altında organize edilen Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları Eskişehir’de Odamız ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kurulan MEYBEM A.Ş. arasında yapılan işbirliği kapsamında düzenlenmektedir. İnşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda sınav yapılabilmesi için gerekli altyapı çalışmaları Odamız tarafından tamamlanmış olup, üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda sınavlar gerçekleştirilmektedir. Sınav yapılan mesleklere ulaşmak için tıklayınız.

  

 

EĞİTİM TAKVİMİNİ GÖRMEK VE ONLINE EĞİTİM BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Seda SONGUR
Tel: 0(222) 222 26 26-228
Fax: 0(222) 230 72 33
e-mail: etoakademi@etonet.org.tr

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.
KVKK Aydınlatma Metinleri