ÇEVRİMİÇİ İŞLEMLERHABERLER

Mart ayı olağan meclis toplantısında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, seçim öncesinde milletvekili aday adaylarına Eskişehir’in yıllardır çözülemeyen Kuzey Çevreyolu’nun yapılması, OSB’nin Gemlik Limanına demiryolu ile bağlanması, Hasan Polatkan Havalimanı’ndan yurt içi uçak seferlerinin başlaması, tüccarın kredi ihtiyacının giderilmesi gerektiğini hatırlattı.

Eskişehir Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı’nın 27’inci Genel Kurul Toplantısı’nda, ETO Başkanı Metin Güler, vakfın faaliyetleri ve yardım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

ETO’nun kadın meclis üyeleri ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, tüm geliri depremzedelere bağışlamak üzere 27 Nisan Perşembe akşamı Afara-Bir Arabesk Müzikali’ni Eskişehirlilerle buluşturacak.

Akaryakıt nakliyesi yapan tankerlerin şehir dışında yapılan sayaç muayeneleri ETO’nun talebi ve TSE Eskişehir Belgelendirme Müdürlüğü’nün desteğiyle Eskişehir’de gerçekleştiriliyor.

Eskişehir Ticaret Odası üyelerini İstanbul’da Expomed Eurasia, Petroleum, Jewelry Show ve Konya’da Tarım Fuarı ile buluşturdu.

Cumhuriyetimizin Kurucusu, Anafartalar Kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahramanlarımızı, Çanakkale Zaferimizin 108.

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin desteğiyle hazırlanan 2000 adet gıda destek paketi depremzede vatandaşlara ulaştırılmak üzere kaymakamlıklara ve resmi kuruluşlara sevk ediliyor.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından şehirdeki depremzede vatandaşlara destek olmak amacıyla gıda paketi kampanyası başlatıldı.

Eskişehir Ticaret Odası ve TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Eskişehir’deki depremzedeler için 200 hijyen paketi bağışı yaptı.

Üreten, emek veren, iş yaşamımıza değer ve hayatımıza anlam katan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Ülkemizde ve Eskişehir’de sağlıklı, huzurlu ve bereketli günlere vesile olması temennisiyle Berat Kandili’nizi kutlar, daha nice kandile sevdiklerinizle birlikte erişmenizi dileriz.

ETO üyelerinin bağışlarıyla sağlanan ve şehrimizdeki depremzede vatandaşlar için hazırlanan hijyen yardımı paketleri kurum ve kuruluşlar aracılığıyla teslim ediliyor.

Şubat ayı olağan meclis toplantısında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, odanın deprem yardımları hakkında bilgi vererek yardımların devam edeceğini söyledi.

Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi Başkanı Simon Wang, Türkiye’nin yaşadığı deprem felaketi dolayısıyla ETO Başkanı Metin Güler’e mektup göndererek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bağış yaparak şehrimizdeki depremzede misafirlerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olabilirsiniz!

Eskişehir Ticaret Odası’nın başlattığı kişisel hijyen paketi kampanyası desteğinizi bekliyor.

Miraç Kandili’nin ülkemizde ve Eskişehir’de sağlıklı, huzurlu ve bereketli günlere vesile olmasını diler; deprem felaketinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

ETO Başkanı Metin Güler, üyelerin desteğiyle şu ana dek 10 tır ayni yardım ve 1 kamyon medikal malzemeyi deprem bölgesine gönderdiklerini belirterek, ayni yardım ve nakdi yardım çalışmalarının süratle devam ettiğini söyledi.

ETO Başkanı Metin Güler, Kahramanmaraş’ta yaşanan ve birçok ilde yıkıma sebep olan deprem felaketi sebebiyle yaptığı ayni yardım çağrısına destek veren üyelere teşekkür ederek, ayni yardımların olduğu 6 tır ve 2 kamyonun yola çıktığını, nakdi yardım sürecinin ise devam ettiğini kaydetti.

ETO Başkanı Metin Güler, Kahramanmaraş’ta yaşanan ve birçok ilde yıkıma sebep olan deprem felaketi sebebiyle yardım kampanyası başlattıklarını belirterek, tüm üyelere kampanyaya destek olma çağrısında bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler,  Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem felaketi sebebiyle taziye mesajı yayınladı.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.
KVKK Aydınlatma Metinleri