ÇEVRİMİÇİ İŞLEMLERHABERLER

Türk milleti olarak, büyük önderimiz ve cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, bağımsızlık mücadelemizi başlatmak için Samsun’a çıkışının 105.

ETO Başkanı Metin Güler ve Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara’nın yer aldığı heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 80'nci Genel Kurulu öncesinde, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahı Anıtkabir’de ziyaret etti.

21 Mayıs Salı günü ETO’nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan Aile Şirketlerinin Dünyaya Açılımı ve Güncel Vergi Konuları isimli seminerde, PwC Türkiye şirket ortakları aile şirketlerinin yurt dışına açılabilmesi için dikkat etmesi gerekenleri ve vergi konusundaki gelişmeleri paylaşacak.

Eskişehir AB Bilgi Merkezi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Film Günleri’nde gösterime sunulan filmleri 1089 sinemasever izledi.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından aylık olarak hazırlanan, üyelerle ve kamuoyuyla paylaşılan Eskişehir Ekonomik Göstergeler Raporu’nun Nisan sayısı yayınlandı.

Azerbaycan Cumhuriyeti Başbakanı Ali Esedov ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın yer aldığı Türkiye-Azerbaycan İş Forumu’na katılan ETO Yönetim Kurulu Üyesi Emre Demir, forumda Azerbaycanlı iş insanları ve Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Reşad Mammadov ile bir araya gelerek, Eskişehir ile Azerbaycan’ın karşılıklı ticaretinin geliştirilmesi için atılacak adımlar hakkında görüştü.

Eskişehir Atayurt Okulları 3.

Türkiye’nin Sri Lanka Büyükelçisi olarak atanan Semih Lütfü Turgut’un, ETO Başkanı Metin Güler’e gerçekleştirdiği ziyarette, Eskişehir ve Sri Lanka arasında ticaret yapılabilecek sektörler hakkında görüşüldü.

ETO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eskişehir AB Bilgi Merkezi’nin ev sahipliğinde, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve AB Üye Ülkelerinin Türkiye Büyükelçilikleri desteği ile “Avrupa Film Günleri ” Eskişehir’de başlıyor.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Nisan olağan meclis toplantısında Eskişehir’in trafik ve Kuzey çevre yolu sorunun çözülmesi, şehirde yeni imar alanlarının açılması, Ankara-İzmir Yüksek Hızlı tren projesinden Eskişehir’in çıkarılmaması gerektiğini kaydetti.

Eskişehir’deki 30’dan fazla özel eğitim kuruluşu, kurs, rehabilitasyon merkezi Eskişehir Fuar Kongre Merkezi çatısı altında ilk kez bir araya gelerek, velilere ve öğrencilere faaliyetlerini ve sunduğu imkanları tanıttı.

276 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun yer aldığı, 400’e yakın yazarın okurlarıyla buluşacağı Eskişehir Kitap Fuarı, ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde başladı.

ETO Başkanı Metin Güler, odanın girişimleriyle Eskişehir’de 27 Nisan-5 Mayıs günleri arasında yeniden kitap fuarı düzenleneceğini belirterek, 27-28 Nisan günlerinde ise özel eğitim kuruluşlarının velilerle ve öğrencilerle Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde buluşacağını vurguladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin kuruluşunun 104.

Alina Öznür İnal Sert, Merve Bekket, Seda Küçükçakır’ın eserlerinin yer aldığı Trio isimli seramik sergisi, 3 Mayıs 2024 tarihine dek ETOSANAT Galerisi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Eskişehir Ticaret Odası her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da yardım elini uzatarak, 1590 aileye gıda yardımında bulundu.

ETO Başkanı Metin Güler, yerel seçimlerin bitmesiyle birlikte ülke gündeminde ekonominin olması ve Eskişehir’de ise şehrin sorunlarına odaklanılması gerektiğini belirterek, şehrin yönetiminde bütüncül ve katılımcı bir anlayışla hareket edilmesinin önemine dikkat çekti.

Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen meslek komiteleri müşterek toplantısında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, meslek komitelerinin üyelerinin sorunlarını dile getirmek için 2023 yılında 555 kez toplantı gerçekleştirdiğini ve 45 kez kurum ve kuruluş ziyareti gerçekleştirdiğini kaydetti.

ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarlara 1.

Çanakkale Zaferimizin 109.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.
KVKK Aydınlatma Metinleri