ONLİNE İŞLEMLER

HABERLER

ETO Başkanı Metin Güler, odamızın Kasım olağan meclis toplantısında yürüten faaliyetler ve projeler hakkında bilgi verirken, ekonomiye dair görüşlerini de paylaştı.

Eskişehir Dost Dernekler Platformu yönetim kurulu üyeleri ve kanaat önderleri, ETO Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi.

Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması kapsamında üretimini Eskişehir’de yapacak olan yarışmacılar ETO Başkanı Metin Güler’i, ESTÜ Rektörü Döğeroğlu’nu, Eskişehir Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nü ve atölyeleri ziyaret etti.

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi yabancı misyon temsilcilerini, alım heyetlerini ve iş insanlarını Eskişehirli tüccar ve sanayiciyle buluşturarak şehrin dış ticaretine katkı sağlıyor.

 ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde 2’nci kez düzenlenen Eskişehir Yapı Fuarı, inşaat sektörünün paydaşlarını bir araya getirdi.

ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi yerleşkesinde yer alan Eskişehir Ticaret Odası Yeni Hizmet Binası’nı tamamlamak için ihale sürecini başlattıklarını kaydetti.

Döviz kurundaki ani artış nedeniyle tüccar ve sanayicinin endişe duyduğunu ve üretim maliyetlerinin hızla yükselttiğini belirten ETO Başkanı Metin Güler, döviz-enflasyon-faiz üçlüsünü dengede tutulması gerektiğinin altını çizdi.

Eskişehirli piyanist Gökhan Aybulus ve Orkestra Şefi Hakan Şensoy tarafından Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde verilen konser sayesinde, SMA Tip 2 hastası Toprak bebeğin tedavisi için yurt dışında kaldığı süre boyunca kullanılmak üzere 75 bin lira destek sağlandı.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’i ziyaret eden ESTÜ Rektörü Prof.

Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik ile abiye kıyafet üretimi ve satışı yapan üyeleri İzmir’de düzenlenen IF Wedding Fashion İzmir 2021’i ziyaret ettiler.

Eskişehirli SMA Tip 2 hastası Toprak için düzenlenen bağış kampanyası %100’e ulaştı.

ETO’da gerçekleşen ve Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Hervé Magro ile beraberindeki heyetin katıldığı toplantıda, Eskişehir ve Fransa arasında sanayi, inovasyon ve tarım alanında işbirliği için yapılabilecekler değerlendirildi.


Eskişehir AB Bilgi Merkezi, düzenlediği etkinlik ve atölye çalışmalarıyla Eskişehir başta olmak üzere çevre illerdeki üniversite öğrencilerini iklim değişikliği hakkında bilgilendirdi.

ETO heyeti Vilayet Meydanı’nda düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma töreninde yerini aldı.

83 yıl önce ebediyete intikal eden, Cumhuriyetimizin Kurucusu ve Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü kaybetmenin üzüntüsünü bugün bile derinden hissediyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanından genç modacıların ve tasarımcıların ilgi gösterdiği Fashion Eskişehir’de ön değerlendirme jürisi üç ayrı kategoride yarışacak olan finalistleri belirledi.

Aziz Türk milleti olarak cumhuriyetimizin kuruluşunun 98.

Ekim meclis olağan toplantısında açıklamalarda bulunan ETO Başkanı Metin Güler, oda olarak üyelerin haklarını korumaya, ticaretin önündeki engellerin kaldırılmasına destek olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Madencilik, makine, plastik imalatı ve dış ticaret alanında faaliyet gösteren ETO üyesi firmaların temsilcileri, Moldova’nın Ankara Büyükelçisi Dmitri Croitor ve Büyükelçilik Birinci Katibi Corina Prigorschi ile bir araya gelerek, karşılıklı ticareti ve işbirliğini geliştirmek amacıyla yapılacak hamleleri değerlendirdi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, EFKM’de üyelerin beklentilerini ve Eskişehir’in öncelikli taleplerini dosya halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sundu.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.