ONLİNE İŞLEMLER

HABERLER

Medikal sektöründe faaliyet gösteren üyelerle bir araya gelerek, sektörün sorunlarını dinleyen ETO Başkanı Metin Güler, 18 ayı aşan süredir ödeme alamayan medikal firmalarının tahsilat sorununu çözmek için çaba gösterdiklerini kaydetti.

Madencilik alanında yalnızca şehrimize değil tüm Türkiye’ye hizmet etmek amacıyla faaliyete sunulan Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test ve Sertifikasyon Merkezi Anonim Şirketi, İzmir’de Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavı yaptı.

Yapılandırma ile odamıza ait 2020 yılı ve daha önceki dönem aidatınızı, gecikme faizi olmadan ve 6 eşit taksit halinde ödeyebilirsiniz.

ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret eden AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, şehir merkezi ve ilçelerde yürütülen yatırımlar hakkında bilgi vererek, tüccarın talep ve beklentilerini dinledi.

Eskişehir Ticaret Odası’nın Ticaret Bakanlığı desteğiyle ve “Fashion Eskişehir” ismiyle düzenlediği moda tasarım yarışması basın mensuplarına tanıtıldı.

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin çatısı altında ikinci kez düzenlenen Eskişehir Tarım Fuarı protokol ve iş dünyasının temsilcilerinin katıldığı törenle açıldı.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından üniversite öğrencileri için sağlanan burstan yararlanmak isteyenler www.

Aziz Türk milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, büyük fedakarlıkla ve gayretle kazandığı Büyük Taarruz Zaferi’nin 99.

SGK Eskişehir İl Müdürü İbrahim Kısa, ETO Başkanı Metin Güler’e gerçekleştirdiği ziyarette SGK borçlarının yapılandırılması için başvuruların bu hafta sona ereceğini belirterek, borcu olanların bu imkandan faydalanması gerektiğine dikkat çekti.

TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, Eskişehir’deki kadın kooperatiflerine temel pazarlama, dijital satış, etkili iletişim ve yönetim hakkında eğitim programı düzenledi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof.

TÜYAP heyeti ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret ederek, 1-5 Eylül 2021 günleri arasında gerçekleşecek olan Eskişehir Tarım Fuarı hakkında bilgi verdiler.

ETO Başkanı Metin Güler, TOBB’un desteklediği proje okullarından biri olan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki kontenjan başarısında şehrimizdeki odaların ve borsanın katkısı olduğuna dikkat çekti.

Eskişehirspor’un yeni başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler’e ziyarette bulundu.

TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elif Gürkaynak, yönetim kuruluyla birlikte Kadın Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Hanımelleri Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni ziyaret etti.

İlçedeki ticari faaliyetler hakkında istişarede bulunmak üzere Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp’ı ziyaret eden ETO Başkanı Metin Güler ve beraberindeki heyet, ETO’nun iştirakçisi olduğu Beylikova Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Güler ve beraberindeki heyet, ETO’nun kurulmasına katkı verdiği ve iştirakçisi olduğu Sivrihisar Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek, inşaat ve alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler beraberindeki heyetle birlikte ilçedeki ekonomi faaliyetlerini değerlendirmek üzere Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü’ye konuk oldu.

Eskişehir Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmet Vakfı, Antalya ve Muğla’da yaşanan yangın felaketi nedeniyle evlerini kaybeden vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu ev eşyalarını temin etmek amacıyla yardım kampanyası başlattı.

Temmuz olağan meclis toplantısında ekonomiye ve salgınla mücadeleye dair değerlendirmelerde bulunan ETO Başkanı Metin Güler,  odanın kadın tekstili ve gelinlik imalatı yapan üyelere, e-ticarete, inovasyona ve yazılıma yönelik yürüttüğü projeler hakkında bilgi vererek, Eskişehir Arabuluculuk Merkezi’ni de üyelerin hizmetine sunacaklarını müjdeledi.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.