ÇEVRİMİÇİ İŞLEMLERETO’NUN YENİ HİZMET BİNASI TAMAMLANIYOR

Eskişehir Ticaret Odası’nın kalıcı eserler kapsamındaki son projesi olan yeni hizmet binasının faaliyete sunulması için ihale düzenleniyor.

 

Eskişehir Ticaret ve Sanayi Müzesi (ETOMÜZE), ETO TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin ardından Eskişehir Ticaret Odası bir kalıcı eseri daha Eskişehir’in ve üyelerin hizmetine sunuyor. Eskişehir Ticaret Odası’nın yeni hizmet binasının faaliyete sunulması için ihale süreci başladı. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin (EFKM) içinde yer alan 6 katlı yeni hizmet binası için ihale duyurusu yayınlandı.

 

Leed Gold sınıfı yapı

 

Eskişehir’in çevresel koşulları ve tesis kapasitesi de göz önüne alınarak yapılan bina verimlilik konusunda yüksek standartlara sahip olacak. Dünyanın en önemli yapı standartlarından biri olan Leed standardında ve ofis alanları için en prestijli sınıflarından olan Gold sınıfı sertifikasyonuna uygun olarak inşa edilen bina ETO’nun kurumsal ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. ETO’nun son kalıcı eseri olan ETO Hizmet Binası için ihale teklifleri 22 Aralık 2023 tarihine kadar kabul edilecek. İhaleye ilişkin detaylara Eskişehir Ticaret Odası’nın web sitesi www.etonet.org.tr adresinden de ulaşabilecek.

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.
KVKK Aydınlatma Metinleri