ONLİNE İŞLEMLER

AVRASYA PENCERE FUARI

:
:
:
:

AVRASYA PENCERE FUARI

 

Odamız tarafından 5 Kasım Cuma günü İstanbul TÜYAP’da düzenlenecek olan  Avrasya Pencere İstanbul Fuarı için organizasyon düzenlenecektir.

Fuar ziyareti kapsamında ulaşım ve sabah kahvaltısı odamız tarafından karşılanacaktır.

Fuarı ziyaret etmek isteyen üyelerimiz veya çalışanları ücretsiz davetiyelerini https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2907 adresinden 29 Ekim’e kadar temin edebilir.

 

FUARDA NE GÖREBİLİRİM?

Pencere Profil, Profil İşleme Firmaları, Pencere Firmaları, Pencere Mekanizmaları, Hammadde İşleme, Profil İşleme, Pencere Üretim Makineleri ve Yedek Parça Firmaları, Pencere Sistemleri, Kepenk ve Tamamlayıcı Ürünler, Cephe Sistemleri, Yalıtım Firmaları, Alüminyum İşleme Teknolojileri, Makineleri, Ürünleri,  Aksesuarları ve Hammadde Sanayi,Pencere Yan Sanayi

 

NASIL KATILACAĞIM?

 

ETO üyeleri veya çalışanları fuar ziyaretine katılabilmek için http://www.etonet.org.tr/fuarlar internet adresinden başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak başvurabilir. 

Son başvuru tarihi 29.10.2021 mesai bitimine kadardır. 

Bu tarih sonrasında başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuru sonrasında aracın kalkış yeri ve saati cep telefonunuza fuar ziyaretinden bir gün önce SMS ile bildirilecektir.

COVID-19 ÖNLEMLERİ!

İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüsün yayılmasını önlemek amacıyla 6 Eylül 2021 tarihi itibariyle bazı tedbirler alınmıştır. Bu kapsamda toplu taşıma araçlarıyla seyahat edecekler için yeni önlemler için getirilmiştir.

Fuar organizasyonlarına odamızın tahsis ettiği toplu taşıma aracıyla (otobüs, midibüs veya minibüs) katılmak isteyen üyelerimizin ve çalışanlarının İçişleri Bakanlığı tarafından getirilen tedbirlere uyması gerekmektedir.

Bu sebeple fuar aracıyla seyahat edecek tüm üyelerimizin ve çalışanlarının aşağıdaki tedbirlere uyması gerekmektedir:

1) Aşı olmayan ya da Covid-19 hastalığını geçirmeyen üyelerimiz, fuar ziyareti için tahsis edilen araca binmeden önce son 48 saatte yapılmış negatif sonuçlu PCR testini görevliye ibraz etmek zorundadır.

2) Fuar aracına binmeden tüm ziyaretçilere aşı kartı, HES Kodu kontrolü ve ateş ölçümü yapılacaktır. Aşı kartı, HES kodu olmayan ve ateş ölçümü sırasında 38 derece üzerinde ateşi olan yolcularımızın araca binmesine müsaade edilmeyecektir.

3) Araçta seyahat boyunca maske kullanılması zorunlu olup, bu kurala uymayan ziyaretçilerin maske kullanmadan seyahatine izin verilmeyecektir.

4) Fuar ziyaretleri için belirlenmiş mola yerleri dışında aracın durdurulmasına müsaade edilmeyecektir.

5) Covid-19 tedbirleri kapsamında araçta açık şekilde gıda servisi yapılmayacak, paketli su ve meşrubat ve yiyecek ikram edilecektir. Seyahat eden üyelerimizin ve çalışanlarının bu konuda da ısrarcı olmaması gerekmektedir.

 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:
         
Medya İlişkileri / Tel: 222 26 26 / 208-203
 Mail: ilkselvi@etonet.org.tr- mtoksoz@etonet.org.tr


Kişisel verileriniz, Katılımcı Başvuru kapsamında işlenmektedir. “Başvuru Yap” butonuna basarak Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.