ONLİNE İŞLEMLER

FESPA EURASİA FUARI

:
:
:
:

Eskişehir Ticaret Odası tarafından 5 Aralık Pazar günü İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Uluslararası Fespa Eurasia 2021 Fuarına günübirlik organizasyon yapılacaktır. 

Fuar ziyareti kapsamında ulaşım, sabah kahvaltısı ve fuar giriş bileti odamız tarafından karşılanacaktır. 

Üyelerimiz fuar davetiyelerini ücretsiz olarak https://www.fuarkongre.org/home/OnlinedavetiyeResponsive?FID=CZ8 adresinden formu doldurarak temin edebilir.

 

FUARDA NE GÖREBİLİRİM?

 

Dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, 3D baskı, süblimasyon ve transfer baskı makineleri ve sarf malzemeleri, Endüstriyel reklam ürünleri, kutu harf makinaları ve malzemeleri, Açıkhava tanıtım, promosyon ve display ürünleri, Araç kaplama ürünleri ve ekipmanları, Baskı, grafik,desen yazılım ürünleri

 

NASIL KATILACAĞIM?

 

ETO üyeleri veya çalışanları fuar ziyaretine katılabilmek için http://www.etonet.org.tr/fuarlar internet adresinden başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak başvurabilir. 

Son başvuru tarihi 02.12.2021 mesai bitimine kadardır. 

Başvuru sonrasında aracın kalkış yeri ve saati cep telefonunuza fuar ziyaretinden bir gün önce SMS ile bildirilecektir.

 

COVID-19 ÖNLEMLERİ! 

İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüsün yayılmasını önlemek amacıyla 6 Eylül 2021 tarihi itibariyle bazı tedbirler alınmıştır. Bu kapsamda toplu taşıma araçlarıyla seyahat edecekler için yeni önlemler için getirilmiştir. 

Fuar organizasyonlarına odamızın tahsis ettiği toplu taşıma aracıyla (otobüs, midibüs veya minibüs) katılmak isteyen üyelerimizin ve çalışanlarının İçişleri Bakanlığı tarafından getirilen tedbirlere uyması gerekmektedir. 

Bu sebeple fuar aracıyla seyahat edecek tüm üyelerimizin ve çalışanlarının aşağıdaki tedbirlere uyması gerekmektedir:

 

1)      Aşı olmayan ya da Covid-19 hastalığını geçirmeyen üyelerimiz, fuar ziyareti için tahsis edilen araca binmeden önce son 48 saatte yapılmış negatif sonuçlu PCR testini görevliye ibraz etmek zorundadır. 

2)      Fuar aracına binmeden tüm ziyaretçilere aşı kartı, HES Kodu kontrolü ve ateş ölçümü yapılacaktır. Aşı kartı, HES kodu olmayan ve ateş ölçümü sırasında 38 derece üzerinde ateşi olan yolcularımızın araca binmesine müsaade edilmeyecektir. 

3)      Araçta seyahat boyunca maske kullanılması zorunlu olup, bu kurala uymayan ziyaretçilerin maske kullanmadan seyahatine izin verilmeyecektir. 

4)      Fuar ziyaretleri için belirlenmiş mola yerleri dışında aracın durdurulmasına müsaade edilmeyecektir. Ayrıca araç, fuar alanından başka hiçbir yere hiçbir gerekçeyle gitmeyecektir. 

5)      Covid-19 tedbirleri kapsamında araçta açık şekilde gıda servisi yapılmayacak, paketli su ve meşrubat ve yiyecek ikram edilecektir. Seyahat eden üyelerimizin ve çalışanlarının bu konuda da ısrarcı olmaması gerekmektedir.

 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin;

         

 İsmail İLKSELVİ / Tel: 222 26 26 / 208/ 208-203

 Mail: ilkselvi@etonet.org.tr- erhanerci@etonet.org.tr


Kişisel verileriniz, Katılımcı Başvuru kapsamında işlenmektedir. “Başvuru Yap” butonuna basarak Çerez Politikası’nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.
KVKK Aydınlatma Metinleri