ONLİNE İŞLEMLER

HABERLER

Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi TOBB Türkiye Teknoloji Buluşmaları "KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm" etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından düzenlenen ağ kurma kokteylinde, ülkemizin önde gelen toplantı turizmi (MICE) acenteleri Eskişehirli turizmcilerle bir araya geldi, işbirliği fırsatları değerlendirildi.

Ticaret Bakanlığı ve TOBB himayesinde 81 ilde düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları, Eskişehir Ticaret Odası ev sahipliğinde Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde bugün gerçekliyor.

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

.

Ticaret Bakanlığı ve TOBB himayesinde 81 ilde düzenlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları, 18 Haziran Salı günü Eskişehir Ticaret Odası ev sahipliğinde Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, kredi kartı ile yapılan taksitli satışlar konusunda gerçekleştirdikleri girişimlerin olumlu netice verdiğini, 13 Haziran itibariyle kredi kartıyla yapılan satışlarda taksit sayısının artırılmasının ekonomiye olumlu yansımasını beklediklerini ifade etti.

Eskişehir Ticaret Odası’nın 2019 yılı bahar dönemi eğitim ve seminer programı tamamlandı.

ETO Başkanı Güler, Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Olling ile gerçekleştirdiği toplantıda karşılıklı ticareti geliştirmek ve işbirliği yapılabilecek sektörleri tespit etmek için istişarede bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eskişehir AB Bilgi Merkezi, Avrupa Günü kapsamında düzenlediği iftar yemeğinde Eskişehir’in iş dünyasını bir araya getirdi.

ETO Başkanı Güler, mayıs olağan meclis toplantısında yaptığı konuşmada, ekonomideki gelişmeleri değerlendirerek istihdamın artmasının önemine vurgu yaptı.

Eskişehir AB Bilgi Merkezi’nden huzurevinde iftar yemeği

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eskişehir AB Bilgi Merkezi, Avrupa Günü vesilesiyle ile 22 Mayıs Çarşamba günü Safiye - Gönül Bayar Huzurevi'nde iftar yemeği düzenledi.

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, “AB Bilim Karavanı Şehrimde” isimli projeyi Eskişehir’e taşıdı.

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, milli mücadeleyi başlatmak ve vatanımızı düşman işgalinden kurtarmak için Samsun’a çıkışının 100.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile hazırlanan gıda yardımları mahalle muhtarlıkları vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.

ETO Başkanı Güler, imal ettiği ürünle “iF Design Award” sahibi olan ve Türkiye’de bir ilke imza atan Hammam Design Radiator’ü ziyaret ederek, plaket takdim etti.

Sektör Buluşmaları 19’da stant açan Eskişehir AB Bilgi Merkezi, Avrupa Birliği desteklerini ve öğrenci programları anlattı.

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ANKARA’DA

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret ederek, Eskişehir milletvekilleri Emine Nur Günay ve Jale Nur Süllü ile bir araya geldi.

Açılışından bu yana iki yıl geçen ETOMÜZE, 47 ülkeden ve Türkiye’den 100 bine yakın kişiyi konuk etti.

Eskişehir Ticaret Odası heyeti, Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’e ziyarette bulundu.

Nisan olağan meclis toplantısında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir’de fuar, kongre, sağlık ve termal turizmin hak ettiği yere gelebilmesi için Hasan Polatkan Havalimanı’ndan yurtiçi uçak seferlerinin başlaması gerektiğine dikkat çekti.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.