ONLİNE İŞLEMLER

HABERLER

ETO Başkanı Metin Güler, Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffenstuel ile gerçekleştirdiği görüşmede karşılıklı ticaretin geliştirilmesi için atılacak adımları paylaşarak, Eskişehir’deki iş insanlarına vize kolaylığı sağlamanın ekonomideki işbirliğine ivme kazandıracağını vurguladı.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Nisan ayı Toplantısı, Eskişehir Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 99.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan sunum ile ETO üyesi firmalara Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması ve Kayıtlarının Tutulması Hakkındaki Yönetmeliğe ilişkin bilgi verildi.

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali, kadın girişimcilere 25.

ETO, ERİAD ve BULTİŞ’in katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Bulgaristan ve Eskişehir arasındaki ticaret hacminin geliştirilmesi için yapılması gereken hamleler görüşüldü.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Güler, meclis divanı, disiplin kurulu, yönetim kurulu oluşan heyet ile birlikte, Tepebaşı belediye başkanlığına yeniden seçilen Ataç’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Eskişehir 2019 Gıda Fuarı’nın açılış töreninde konuşan Güler, Eskişehir’in fuarcılıkta marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini vurguladı.

GençBizz Liseler Arası Girişimcilik Programı kapsamında sıfır sermaye ile küçük ölçekli simülasyon şirket kuran öğrenciler projelerini tanıtarak, İstanbul’da düzenlenecek final için yarıştılar.

Eskişehir Valiliği ve şehrimizdeki kurum ve kuruluşların katılımıyla Turizm Haftası kapsamında düzenlenen festivale ETO da açtığı stant ile destek verdi.

ETO Başkanı Metin Güler, beraberindeki heyet ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Güler, beraberindeki heyet ile birlikte Polis Haftası dolayısıyla Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç’i ziyaret etti.

ETO Başkanı Metin Güler, beraberindeki heyet ile birlikte ikinci kez Odunpazarı belediye başkanı olarak seçilen Kazım Kurt’u ziyaret ederek, başarı temennisinde bulundu.

ETO Akademi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi işbirliğinde gelinlik sektöründe faaliyet gösteren firmalara yönelik düzenlenen stilistlik ve moda tasarımı eğitimini başarıyla tamamlayanlara sertifikaları törenle takdim edildi.

TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun Şehit Hasan Önal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlediği girişimcilik seminerine 100’dan fazla öğrenci katıldı.

Otomotiv, yedek parça satış ve servis hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren ETO üyeleri İstanbul’da gerçekleştirilen Automechanika Otomotiv Endüstrisi Fuarı’na geniş çaplı katılım sağladı.

Eskişehir’e temaslar ve inceleme ziyaretleri gerçekleştirmek üzere gelen Denizli Ticaret Odası heyeti, Eskişehir Ticaret Odası ile tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik beraberindeki heyet ile birlikte, kurumun  çalışmalarını tanıtmak ve işbirliği sağlamak üzere ETO Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi.

ETO Başkanı Güler, ABD’nin Virginia Eyaletinde düzenlenen mobilya tasarım fuarında sergilediği ürün ve açtığı stantla “En iyi sunum” ödülüne layık görülen Atölye Mutfak’ın sahibi Ender Aytaşkın'a tebrik ziyareti gerçekleştirerek, plaket takdiminde bulundu.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından 2019 yılı için proje teklif çağrısı yapıldı.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.