ONLİNE İŞLEMLER

HABERLER

Avrupa Birliği üyesi ülkelerin ekonomi müsteşarları ve AB Türkiye Delegasyonu yetkilileri, Eskişehir Ticaret Odası bünyesindeki Eskişehir AB Bilgi Merkezi’nin ev sahipliğinde, bir dizi temas ve ziyaret gerçekleştirmek üzere Eskişehir’e konuk oldu.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından Ticaret Bakanlığı nezdinde yürütülecek ESİYAK projesine dahil olan inovasyon, AR-GE, bilişim ve yazılım sektörlerindeki firmalara 3 yıl boyunca destek verilecek.

Ankara’da Eskişehir milletvekillerini ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici’yi ziyaret eden ETO Başkanı Güler, üyelerin taleplerini ileterek milletvekillerini Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin açılış törenine davet etti.

ETO Başkanı Güler, meclis toplantısında yaptığı konuşmada Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi’nin Eskişehir Kitap Fuarı ile hizmete sunulacağını söyledi.

ETO Başkanı Güler, Eskişehir Teknik Üniversitesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette üniversite ve özel sektör işbirliğinin hem firmalara hem de şehrin geleceğine katkı sağlayacağının altını çizdi.

Yarınlarımız olan evlatlarımızın başarıları için emek veren öğretmenlerimizin gününü en içten duygularımızla kutluyor; Başöğretmenimiz Atatürk ve ebediyete intikal eden tüm  öğretmenlerimizi saygı ve şükranla anıyoruz.

Eskişehir Ticaret Odası ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 60'ıncı, 61'inci ve 62'inci dönem kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi.

Eskişehir Ticaret Odası tarafından yapımı tamamlanan Eskişehir Fuar Kongre Merkezi, içinde bulunan ETO-TÜYAP Fuar Merkezi ve Koç Kongre Merkezi’yle henüz hizmete başlamadan fuarcılık alanında önemli bir rol üstlendi.

ETO’nun sağlık hizmetleri meslek komitesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilgili meslek komitesi ile sektörel sorunları görüştü.

Eskişehir Ticaret Odası her 10 Kasım’da olduğu gibi bu yıl da Atatürk’ün ölüm yıldönümü için düzenlenen anma törenine katıldı.

TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, fuarcılık konusunda Eskişehir’i yalnızca Türkiye’de değil uluslararası alanda ön plana çıkarmak için çaba göstereceklerini, Eskişehir Ticaret Odası-TÜYAP Fuar Merkezi’nin bu potansiyele sahip olduğunu söyledi.

Ekim meclis olağan toplantısında konuşan Başkan Güler, ETO’nun yürüttüğü projeler ve başardığı ilkler dolayısıyla örnek haline geldiğini, faaliyetlerinin diğer odalar tarafından ilgiyle takip edildiğini dile getirdi.

Eskişehir Ticaret Odası olarak Cumhuriyet’imizin 95’nci yılında, Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi şükran ve saygıyla anıyor; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı içtenlikle kutluyoruz.

Türk Eximbank Ankara Bölge Müdürü Funda Baydar, ETO bünyesinde faaliyet gösteren irtibat bürosu sayesinde Eskişehir’deki ihracatçı firmalara 271 Milyon Dolar kredi ve 156 Milyon Dolar sigorta desteği olmak üzere toplam 427 Milyon Dolar katkı sağladıklarını kaydetti.

ETO Yönetim Kurulu Üyesi Emre Demir, 17.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.