ONLİNE İŞLEMLER

HABERLER

E-Oda kapsamında birçok yeniliğe imza atan Eskişehir Ticaret Odası’nın yeni hizmeti sayesinde üyeler artık vize başvurularını odaya gelmeden web sitesi üzerinden yapabilecek.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih ve beraberindeki genel müdür yardımcıları ile bir araya gelerek, tüccar ve sanayiciye uygun şartlarda kredi kullandırılması için istişarede bulundu.

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin çatısı altında düzenlenen Eskişehir Tarım Fuarı’nın açılış töreninde konuşan Güler, fuarların üreticilere ve hizmet sektörüne katkı sağladığını vurguladı.

Kurtuluş Savaşı’nda büyük fedakarlıklara ve kahramanlıklara imza atan Eskişehir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97.

30 Ağustos zaferimizin 97.

ETO Başkanı Güler, ağustos olağan meclis toplantısında yaptığı konuşmada, ilçelerin kalkınması için atılması gereken adımlar ve odanın yürüttüğü faaliyetler hakkında değerlendirmede bulundu.

ETO Başkanı Metin Güler, 4-8 Eylül günlerinde düzenlenecek olan Eskişehir Tarım Fuarı’na yerli ziyaretçinin yanı sıra alım heyetlerinin de katılacağını belirterek, fuar sayesinde tarım sektörüne ve şehir ekonomisine canlılık geleceğini vurguladı.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler beraberindeki heyet ile birlikte Seyitgazi, Han, Çifteler ve Mahmudiye’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediye başkanları ve kaymakamlarla bir araya gelerek, ilçelerin ekonomisi hakkında istişarede bulundu.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Çomaklı ve ETO Başkanı Güler’in bir araya geldiği toplantıda tüccar ve sanayiciye katkı sağlayacak alanlarda yürütülebilecek projeler görüşüldü.

Üyelerimizin ve hemşehrilerimizin Kurban Bayramını yürekten kutlar; bayramın güzelliklerinin ve bereketinin Eskişehir’de ve ülkemizde daim olmasını dileriz.

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi ve AIESEC Eskişehir işbirliğinde 7 ve 8 Ağustos 2019 tarihlerinde Vehbi Koç Kongre Merkezinde “AB Üyelik Sürecinde Kadının Rolü” isimli etkinlik düzenledi.

Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’ndeki 7-12 yaş yaratıcı drama sınıfındaki çocuklar ETOMÜZE’yi ziyaret edip, Eskişehir’in geçmişi, ticaret ve sanayi tarihi hakkında bilgi aldı.

Madencilik sektöründe üç meslekte sınav ve belgelendirme hizmeti veren Türkiye’deki tek kuruluş olan ETO-METSEM, ilk belgelendirmesini Magnesit A.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, kamu bankalarının konut ve tüketici kredisi faiz oranlarını düşürmesinin ekonominin gidişatı için ümit verici olduğunu belirterek, özel bankaların da kredi faiz oranlarını düşürmesi gerektiğini vurguladı.

Temmuz meclis olağan toplantısında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, meslek komiteleri aracılığıyla tüccar ve sanayicinin sorunları için bir yıl içinde, bakanlıklar ve TOBB nezdinde 110 kez girişimde bulunduklarını söyledi.

Vakıfbank Eskişehir Bölge Müdürü Yunus Ayten ve beraberindeki şube müdürleri ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret ederek tüccara, esnafa ve KOBİ’lere sağlanan krediler hakkında bilgi verdi.

Konuk Pedal projesi kapsamında turistlerin kullanabilmesi için hazırlanan bisikletler düzenlenen törenle Eskişehir’deki 35 otele teslim edildi.

Ülkemiz üç yıl önce 15 Temmuz gecesi hain bir darbe girişimi ile karşılaşmış, aziz milletimiz kararlı duruşu ve canı pahasına sergilediği mücadele ile darbecilere geçit vermemiş adeta demokrasi zaferi kazanmıştır.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Türkiye’nin İkinci 500 Şirketi sıralamasına giren Eskişehirli firmaları tebrik ederek, destek verilmesi halinde Eskişehirli firmaların çok daha büyük cirolara ve ihracata ulaşacağını ifade etti.

Eskişehir’de konaklayan turistlerin bisiklet kullanabilmesi amacıyla ETO, Tepebaşı Belediyesi ve Corelli Bisiklet işbirliğiyle gerçekleştirilen “Konuk Pedal” projesi için protokol imzalandı.

1 2 3 4 5 6 ...
© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.