ONLİNE İŞLEMLER

BANKKART BAŞAK TEDARİK ZİNCİRİ ETO ÜYELERİNE TANITILDI

Eskişehir Ticaret Odası’nın Ziraat Bankası ile imzaladığı protokol sayesinde tüccar ve sanayicilere ayrıcalıklar sağlayan Bankkart Başak Tedarik Zinciri’nin tanıtım toplantısı ETOTV aracılığıyla gerçekleştirildi.

Eskişehir Ticaret Odası’nın Ziraat Bankası ile gerçekleştirdiği protokol sayesinde üyelere avantajlı fiyat, ödeme kolaylığı ve güvenli tahsilat imkanı sunan Bankkart Başak Tedarik Zinciri için tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. ETOTV aracılığıyla gerçekleştirilen toplantıya Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Canay Demirbel ve Eskişehir Şube Yöneticisi Naci Çınar katıldı.

ETO üyelerine uygun koşullarda ve vadeyle ödeme kolaylığı

Toplantıda konuşan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, pandeminin ticarette bir çok alışkanlığı değiştirdiğini belirterek, ETO üyelerinin de bu değişime ayak uydurabilmeleri için destek verdiklerini dile getirdi. Bankkart Başak Tedarik Zinciri’nin ETO üyelerine avantajlar sağlayacağını belirten ETO Başkanı Metin Güler, bu sayede üyelere uygun koşullarda ve vadelerde ödeme kolaylığı sunulduğunu dile getirdi. Güler ayrıca ETO üyelerine sağladığı bu fırsat için Ziraat Bankası yöneticilerine teşekkür etti.

Piyasa koşullarına göre  %8’e varan indirimli alışveriş imkanı 

Toplantıda konuşan Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Canay Demirbel ise, Bankkart Başak Tedarik Zinciri ile hem alıcıların hem de satıcıların uygun koşullarla ve güvenli bir biçimde alışveriş yapabileceğinin altını çizdi. Tedarik zinciri sayesinde ürününü satacak olanların tahsilatı nasıl yapacağını düşünmeyeceğini ve sattıkları ürünün bedelini bir gün sonra alabileceğini belirten Demirbel, alıcıların ise finansman sıkıntı yaşamadan alışverişlerini 540 gün vade ile yapabileceğini söyledi.

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.