ONLİNE İŞLEMLER

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ANKARA’DA

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ANKARA’DA

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret ederek, Eskişehir milletvekilleri Emine Nur Günay ve Jale Nur Süllü ile bir araya geldi.

Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hüsniye Tali, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara’da bir dizi temas gerçekleştirdi. Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Ankara temasları kapsamında cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret etti. AK Eskişehir Parti Milletvekili Emine Nur Günay’ı makamında ziyaret eden Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu,  yürüttükleri çalışmalar, 2019 yılı stratejik hedefleri ve girişimciliği artırmaya yönelik faaliyetleri hakkında bilgi verdi.  

Kadın girişimciliğin artması için yürütülen çalışmalar anlatıldı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Günay, kadın girişimciliğin desteklenmesi konusunda bu güne kadar hep destek verdiğini belirterek, yenilikçi girişimciliğin artması noktasında destek olmaya devam edeceğinin altını çizdi. CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ile de bir araya gelen Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu, kadın girişimciliğinin artması, girişimcilerin cesaretlendirilmesi için yürüttükleri çalışmaları anlattı. Milletvekilli Süllü ise kadın girişimciliğinin desteklenmesinin Eskişehir ekonomisine ve istihdamına doğrudan katkı sağlayacağını dile getirdi.

 

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.