ONLİNE İŞLEMLER

ETO AKADEMİ’NİN SEMİNERLERİNE İLGİ ARTARAK SÜRÜYOR

ETO Akademi düzenlediği eğitim ve seminerlerle üyelerin ve çalışanlarının, kişisel ve mesleki gelişimlerine güç katıyor.

ETO Akademi düzenlediği seminerlerle üyelerin ve çalışanlarının vizyonuna katkı sağlamaya devam ediyor. Kişisel gelişim seminerleri kapsamında düzenlenen İnsan Psikolojisi ve Öfke Kontrolü başlıklı seminere 210 kişi katıldı. Yrd. Doç. Dr. Avşar Ardıç tarafından verilen seminerde öfkenin tanımı, öfkenin nedenleri, öfkenin bileşenleri ve fizyolojisi, öfke ile ilgili duygular, öfke ile başa çıkma ve öfke aşılama konularına değinildi. Yaklaşık 2.5 saat süren seminerde katılımcılardan gelen sorular da yanıtlandı.

Seminerler ETO TV kanalında canlı olarak yayınlanıyor

İnsan Psikolojisi ve Öfke Kontrolü başlıklı seminerle birlikte 2019 yılında ETO Akademi tarafından düzenlenen etkinlik sayısı 6’ya ulaştı. Düzenlenen eğitim ve seminerlere katılan kişisi sayısı ise 690 oldu. ETO Akademi tarafından düzenlenen seminerler ayrıca Youtube’daki ETO TV kanalında da canlı olarak yayınlanıyor.  ETO TV kanalından canlı olarak yayınlanan son semineri 520 kişi izledi. ETO Akademi’nin eğitimlerine katılmak ve etkinlikler hakkında bilgi almak isteyenler www.etonet.org.tr web sitesindeki etkinlik takvimini takip edebilirler.

© Copyright 2017 | Eskişehir Ticaret Odası Tüm Hakları Saklıdır.